Dodaj opinię o produkcie
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków LA SIESTA
Joki

Fotel hamakowy dla dzieci D70-22, pomarańczowy JCD70-22

Fotel hamakowy dla dzieci D70-22


kup online


Fotel hamakowy dla dzieci w formie podwieszanego siedziska - „Bocianie gniazdo”, wykonane z delikatnej w dotyku bawełny organicznej, z duża miękką poduchą w środku, oraz zestawem montażowym w komplecie. Zestaw montażowy składa się z 300 cm liny, 4 wkrętów

Specyfikacja techniczna

dopuszczalna waga [kg] 80
wymiary materiału [cm] 70x150
wysokość całkowita [cm] 200
Bookmark and Share

Zdjęcia produktu:

Z MYŚLĄ O DZIECIACH.

Hamaki to nie tylko zabawa, to także ważny czynnik wpływający na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Od dawna hamaki wykorzystywane są w wielu terapiach lekarskich z doskonałym rezultatem. Nadzorowane przez dorosłych przewracanie i obracanie się wewnątrz hamaka stymuluje zmysł balansowania i przeciwdziała problemom percepcyjnym.

Wysoka Jakość Bawełny

Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.
Fotel 100% bawełny, poduszka 100% poliester.

Informacje dotyczące użytkowania

W celu zamocowania fotela wiszącego JOKI wymagana jest wysokość 200 cm. Jeśli punkt zaczepienia znajduje się jeszcze wyżej, to fotel JOKI można przedłużyć za pomocą liny.
W celu zawieszenia JOKI potrzebują Państwo tylko jednego punktu zaczepienia. Może on znajdować się na suficie albo belce.
JOKI nie zabiera wiele miejsca i idealnie dopasowuje się także do małych pokoi dziecięcych. Fotel wiszący JOKI może być w mgnieniu oka odwieszony i zabrany z pomieszczenia.
Po wyjęciu poduszki, JOKI można prać w pralce w temp. 30°C, wybierając program do tkanin delikatnych.
W celu ochrony produktu prosimy o suszenie na wolnym powietrzu i nieużywanie suszarki kondensacyjnej.

 

Gwarancja Bezpieczeństwa

Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).