Nie masz jeszcze konta?
w koszyku 0.00
 
 
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków HAMAKI KOALA Katalog hamaków LA SIESTA Katalog hamaków TICKET TO THE MOON Katalog hamaków OKAZJE Katalog hamaków ZESTAWY
Newsletter
Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

O firmie

o sklepie - hamaki la siesta

HamakiLaSiesta.com to sklep internetowy, w którym znajdziesz doskonałej jakości hamaki do Twojego ogrodu, domu lub mieszkania.

Sklep hamakilasiesta.com plasuje się w czołówce najlepszych sklepów internetowych tej branży. Chcemy aby wygląd i najwyższa jakość grafiki oraz oprogramowania funkcjonalnego w naszym sklepie świadczyły o bardzo wysokiej jakości produktów. Naszą witrynę wybrało już wielu polskich Internautów poszukujących wszechstronnej informacji o hamakach oraz pragnących nabyć produkt najwyższej jakości. Nie jesteśmy nowym sklepem, czerpiemy wiedzę z doświadczeń sieci sklepów internetowych z hamakami La Siesta na terenie całej Europy. Hamaki nie są tylko przedmiotami wyposażenia domu - są filozofią życia, do której chcemy przekonać Polaków.

HamakiLaSiesta.com jest projektem realizowanym przez Mouton interactive jednego z czołowych dostawców oprogramowania e-commerce w Polsce, pioniera tego rynku.

Jesteśmy oficjalnych dystrybutorem hamaków La Siesta. 
Pragniemy odkrywać dla Państwa Świat Hamaków.


Dane firmy:
MOUTON interactive

www.mouton.pl

Adres siedziby firmy: 
ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce
NIP: 821-152-01-37
REGON: 711664250
BRE Multibank: 53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

Infolinia online:
600 055 695

e-mail: sklep@hamakilasiesta.com