Nie masz jeszcze konta?
w koszyku 0.00
 
 
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków HAMAKI KOALA Katalog hamaków LA SIESTA Katalog hamaków TICKET TO THE MOON Katalog hamaków OKAZJE Katalog hamaków ZESTAWY
Newsletter
Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

Dostawa i koszty przesyłki

DOSTAWA I KOSZTY PRZESYŁKI


Bezpłatna dostawa dotyczy zamówień o wartościach podanych poniżej w TABELI OPŁAT. Oznacza to, że dostawa przesyłki odbywa się na koszt operatora Sklepu bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski. W pozostałych przypadkach, łączna należność za przesyłkę zostanie powiększona o koszt przesyłki zgodny kwotami podanymi w TABELI OPŁAT.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską DPD.

Zamówienia będą realizowane w terminie maks. do 12 dni roboczych. O zrealizowaniu zamówienia i przekazaniu paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.
 

 

TABELA OPŁAT (na terenie Polski)

rodzaj płatności kwota  
Przelew 0 PLN gratis powyżej 0 PLN
Płatność PayU 18 PLN gratis powyżej 300 PLN
Płatność Przelewy24 18 PLN gratis powyżej 300 PLN
Płatność PayPal* 20 PLN gratis powyżej 300 PLN
Płatność przy odbiorze 28 PLN gratis powyżej 400 PLN


UWAGA:
W przypadku zakupu dowolnego stojaka hamakowego obowiązuje stała opłata za dostawę w wysokości 80 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

 

TABELA OPŁAT (inne kraje Europy)

rodzaj płatności kwota
Przelew 110 PLN
Płatność PayU 110 PLN
Płatność Przelewy24 110 PLN
Płatność PayPal* 110 PLN

* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 2% wartości transakcji.
 
Dane do płatności przelewem:

nr konta: 53 1140 2017 0000 4502 0361 7552 (Multibank)
MOUTON interactive, Krzysztof Baran
ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce

Płatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonuje system realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.
Zwroty ewentualnych przedpłat wykonujemy w ciągu 7 dni roboczych.