Nie masz jeszcze konta?
w koszyku 0.00
 
 
POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków HAMAKI KOALA Katalog hamaków LA SIESTA Katalog hamaków TICKET TO THE MOON Katalog hamaków OKAZJE Katalog hamaków ZESTAWY
Newsletter
Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

O hamakach la siesta

 

 

HamakiLaSiesta.com - sklep online z produktami firmy LA SIESTA - ŚWIAT HAMAKÓW

 

Witamy w Świecie hamaków!
Hamaki są częścią codzienności milionów ludzi w Ameryce Centralnej i Południowej. Coraz więcej europejczyków odkrywa i docenia kulturową część życia Latynosów. Odkryj Świat hamaków również dla siebie i dowiedz się wszystkiego na temat hamaków La Siesta i innych naszych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór luksusowych hamaków z Ameryki Łacińskiej. Pełna gama kolorów i wzorów funkcjonalnych.

Przekonaj się dlaczego miliony ludzi na całym świecie tak bardzo kocha SIESTĘ.

Marka La Siesta funkcjonuje w Europie już od lat. Na naszych hamakach odpoczywają ludzie w najdalszych zakątkach starego kontynentu. Od lat dbamy o najwyższą jakość produktów.

Produkty La Siesta łączą w sobie południowo amerykańską radość życia z wysokimi oczekiwaniami jakości pragmatycznych europejczyków. Wszystkie produkty La Siesta spełniają europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa TUV i są poddawane regularnym i szczegółowym kontrolom. 

Nasze produkty charakteryzuje gęstość włókien, wysoka jakość materiałów oraz  najwyższa precyzja wykonania. La Siesta nie używa materiałów z recyclingu.