Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków LA SIESTA

O hamakach la siesta

 

 

HamakiLaSiesta.com - sklep online z produktami firmy LA SIESTA - ŚWIAT HAMAKÓW

 

Witamy w Świecie hamaków!
Hamaki są częścią codzienności milionów ludzi w Ameryce Centralnej i Południowej. Coraz więcej europejczyków odkrywa i docenia kulturową część życia Latynosów. Odkryj Świat hamaków również dla siebie i dowiedz się wszystkiego na temat hamaków La Siesta i innych naszych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór luksusowych hamaków z Ameryki Łacińskiej. Pełna gama kolorów i wzorów funkcjonalnych.

Przekonaj się dlaczego miliony ludzi na całym świecie tak bardzo kocha SIESTĘ.

Marka La Siesta funkcjonuje w Europie już od lat. Na naszych hamakach odpoczywają ludzie w najdalszych zakątkach starego kontynentu. Od lat dbamy o najwyższą jakość produktów.

Produkty La Siesta łączą w sobie południowo amerykańską radość życia z wysokimi oczekiwaniami jakości pragmatycznych europejczyków. Wszystkie produkty La Siesta spełniają europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa TUV i są poddawane regularnym i szczegółowym kontrolom. 

Nasze produkty charakteryzuje gęstość włókien, wysoka jakość materiałów oraz  najwyższa precyzja wykonania. La Siesta nie używa materiałów z recyclingu.