Dodaj opinię o produkcie
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków LA SIESTA

Hamak dwuosobowy H19-C3, niebieski CLT19C-3

Hamak dwuosobowy  H19-C3


kup online


Dwuosobowy hamak turystyczny Colibri 3.0 w odcieniach MORO - wygodny hamak podróżny o szerokości płótna 190 cm. W celu przeżycia perfekcyjnego hamakowego wrażenia polecamy diagonalną pozycję leżenia, w której twoje ciało otwiera powierzchnię płótna.

Specyfikacja techniczna

wymiary materiału [cm] 350 x 190
długość całkowita [cm] 350
dopuszczalna waga [kg] 180
waga [kg] 0.90
Bookmark and Share

Zobacz również:


Zdjęcia produktu:

HAMAK DLA AKTYWNYCH

Dla prawdziwych podróżników i zdobywców świata. Nieważne gdzie i w jaki sposób podróżujesz, ten hamak powinien znaleźć się wśród Twojego sprzętu survivalowego. Hamaki Colibri 3.0 są bardzo lekkie, wykonane ze spadochronowych materiałów.
Praktyczny worek do przechowywania jest idealny nie tylko do transportowania, lecz przemienia się też w wygodny i łatwy w dostępie schowek na małą książkę, twoje okulary słoneczne lub kanapkę – zawsze w zasięgu ręki.

Do hamaków dołączony jest zestaw montażowy : 2 pasy o długości 3 metrów i 40mm szerokości oraz 2 haki opracowane przez firmę LA SIESTA z ultralekkiego aluminium Airplane. Dzięki niemu szybko zawiesisz hamak jak i go zdejmiesz.

Hamak może być wykorzystany również jako koc, osłona przed słońcem i  na wiele innych sposobów w zależności od Twojej inwencji!