Dodaj opinię o produkcie
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków LA SIESTA
Moki

Hamak dwuosobowy dla dzieci MOKI H160, niebieski MOK16-33

Hamak dwuosobowy dla dzieci MOKI H160


kup online


Hamak dwuosobowy dla dzieci Moki - wykonany z najwyższej jakości bawełny organicznej. Stworzony przez ludzi aktywnych. Produkt zawiera niezbędne akcesoria montażowe w komplecie. Przystosowany dla dzieci w wieku 3-9 lat.

Specyfikacja techniczna

wymiary materiału [cm] 350 x 160
długość całkowita [cm] 350
dopuszczalna waga [kg] 160
Bookmark and Share

Zdjęcia produktu:

Hamak dziecięcy dwuosobowy MOKI zapewni maluchom spokój oraz poczucie bezpieczeństwa - idealne miejsce do zabawy i marzeń.

W celu zachowania bezpieczeństwa stosujemy zamknięty system mocujący hamaków dla dzieci, a nie tradycyjne sznury. Hamak ten produkowany jest w Indiach z wysokojakościowej, bawełny organicznej. Wzmocnione brzegi dbają o długowieczność naszego produktu, aby Państwa dzieci mogły jak najdłużej cieszyć się ich hamakiem.
W komplecie razem z hamakiem znajduje się zestaw montażowy, składający się z: 2 lin o długości 300cm każda, 2 uchwytów w komplecie z 8 wkrętami i śrubami, oraz  specjalnych zaczepów dołączonych do hamaka, dzięki którym można go w bardzo szybki sposób zdemontować i wrzucić do prania.
Delikatne bujanie wspomaga rozwój zmysłu równowagi, przez co hamaki pozytywnie oddziałowują na możliwość koncentracji dzieci oraz ich sukces w nauce.
Hamak przeznaczony dla dzieci w wieku 3-9 lat.