Dodaj opinię o produkcie
Wybierz katalog, kolekcję
Katalog hamaków LA SIESTA

Moskitiera do hamaków, czarny BNZ30-9

Moskitiera do hamaków


kup online


Moskitiera 360 jest 100% ochrona przed komarami i owadami. Przeznaczona jest do błogiego snu, bez komarów. Pasuje do niej każdy hamak turystyczny marki LaSiesta do łącznej długości do 350 cm.

Specyfikacja techniczna

wymiary materiału [cm] 300x100
waga [kg] 0.9
Bookmark and Share

Zdjęcia produktu:

Dzięki gęstej siatce dookoła BugNet zapewnia optymalną ochronę przed owadami, nie ograniczając  miejsca. Przepuszczająca powietrze siatka jest obszerna i dzięki podwójnemu zamkowi błyskawicznemu posiada komfortowe wejście.
BugNet posiada specjalną siatkę, wykonaną w 100% z poliestru, która poprzez swoje gęste oczka oferuje optymalną ochronę przed owadami, a mimo to jest przyjemnie przewiewna.


Produkt nie wymaga żadnych dodatkowych części montażowych. Cztery dołączone śledzie znajdują się w dodatkowym woreczku. Przymocowuje je się w ziemi, są one jaskrawo czerwone, abyś mógł je też łatwo rozpoznać wieczorem. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 liny o długości 200cm każda, oraz jedna 800cm.
Ten produkt polecamy w szczególności podróżnikom i turystom, a także wszystkim tym, którzy cenią sobie wygodny i zdrowy sen na świeżym powietrzu.